יאכטה להשכרה להפלגה מהרצליה לקריניה KRYENIE

העיר קריניה שוכנת בצידו הצפוני של האי קפריסין . בחלק  הטורקי שנכבש בשנת 1974 מידי הקפריסאים. קריניה זהו שמה היווני של העיר אך כיום מדברים בה טורקית והיא נקראת גירנה. זו עיר מרכזית בצפון קפריסית הטורקית, הנקראת  'הרפובליקה של צפון קפריסין'. שרק טורקיה מכירה בחלק זה של קפריסין מכל אומות העולם. עיר נמל יפיפייה המהווה יעד פופולרי לנופש נעים ורגוע.  מאופינת בחופים וים רגוע. העיר מציע מבחר של מוזאונים, טירות היסטוריות ,  כנסיות , מבצרים ביזנטיים ומסגדים חדשים.  אזור הנמל עמוס לעייפה בחנויות מזכרות, מסעדות, בתי קפה ואתרי עתיקות.  החל מהמבצר לאורך הנמל ועד מנזר ANTIPHONITIS  שנבנה בסוף המאה ה-12.

אנו נצא  מהמרינה בהרצליה . לאחר החתמת הדרכונים בנקודת המשטרה אל עבר פאמגוסטה .  זו עיר נמל בצפון קפריסין הטורקית ומשמשת כנמל כניסה רשמי .

מרחק ההפלגה הוא כ- 190 מייל ימי, זמן משוער כ- 27 שעות לפי מהירות ממוצעת של כ- 7 קשרים.  נשהה בפאמגוסטה כיום.  נצא אל עבר קריניהמרחק הפלגה משוער של כ-90 מייל ימי , זמן הגעה משוער של -12 שעות לפי מהירות ממוצעת של 7 קשרים.  ישנה אפשרות לעקיף את האי בחלקו הדרומי,  היווני מצד פאפוס . מבלי לעצור ולהכנס לשום נמל יווני.  הנושא מאוד רגיש וטעון בין שני חלקי האי. היווני והצד הטורקי.

לכל מידע נוסף והזמנות

0544875481

 

אתר : קפריסין נמל קירניה